Zdjęcie: pexels.com

Startując ze swoją firmą, na początku skupiasz się tylko na swoim produkcie lub usługach. Wyobrażasz sobie, jak wszyscy będą się rzucać do sklepów po Twój produkt, który zmieni ich życie. Dopiero potem sobie uświadamiasz jaka odpowiedzialność na Tobie ciąży i ile masz roboty. Jest to w pełni normalne. Skąd więc czerpać wiedzę na temat prowadzenia firmy?

paweltkaczyk.pl

Na pierwszy ogień leci blog, na którym znajdziesz wiele wskazówek z zakresu marketingu. Dowiesz się jak wybić swoją firmę na rynku, stworzyć silną markę i jak więcej sprzedawać, promować firmę w social mediach oraz pozyskasz szeroką wiedzę z zakresu grywalizacji. Paweł Tkaczyk, który prowadzi bloga, na co dzień zajmuje się storytellingiem i pisze książki o biznesie

kasiapszonicka.pl

Blog prowadzny przez Kasię Pszonicką, która jest zapalonym przesiębiorcom. Jest on zdecydowanie skarbnicą wiedzy dla początkujących przedsiębiorców. Na blogu jest dostępny do pobrania za darmo poradnik, jak napisać swój biznesplan.

happycontent.pl

Jak sama nazwa bloga wskazuje, znajdziesz na nim wiele porad dotyczących content marketingu. Jest on prowadzony przez agencję content marketingową o tej samej nazwie. Z bloga wiesz się co zrobić, by Twoja firma pokazywała się w pierwszych wynikach wyszukiwarki Google czy jak przyciągnąć nowych klientów. 

malawielkafirma.pl

Mało jest prawdopodobnie przedsiębiorców, którzy nie kojarzą tego bloga lub tworzonego w ramach niego podcastu. Prowadzi go Marek Jankowski, właściciel czasopisma ‘Branża Dziecięca’. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych blogów branżowych w Polsce. 

sprawnymarketing.pl

Ogromna wiedza i masa wskazówek czekają na Ciebie właśnie na tym blogu. Znajdziesz tam wiele wywiadów z czołowymi polskimi marketingowcami, a także artykuły przez nich pisane. Wszystkie treści serwowane są w bardzo przystępnej i łatwo rozumianej formie. 

Zdjęcie: sprawnymarketing.pl

arturjablonski.com

Artura Jabłońskiego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Konsultant do spraw e-marketingu, prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji i prowadzi kampanie marketingowe w internecie. Na blogu znajdziesz mnóstwo konkretnych porad z zakresu marketingu internetowego. 

newcreative.pl

Blog wypełniony wiedzą na temat marketingu internetowego. Prowadzi go Artur Smolicki, certyfikowany specjalista Google Ads. Pomoże Ci wypromować firmę w internecie oraz nauczy korzystania z reklam Google. 

marketing-automation.pl

Wszystko co musisz wiedzieć o generowaniu leadów, email marketingu czy automatyzacji marketingu znajdziesz właśnie na blogu firmy SALESmanago. 

wojciechbizub.pl

Interesuje Cię temat lejków sprzedażowych, reklam na Facebooku lub marketing internetowy? W takim razie przyda Ci się blog Wojciecha Bizuba! Nazywany ‘magikiem e-marketingu’ członek zespołu Coraz Lepszych Przedsiębiorców jest nie tylko magikiem, ale przede wszystkim ekspertem z zakresu marketingu internetowego. 

kotarbinski.com

Świat marketingu drży na dźwięk nazwiska tego Pana. Jacek Kotarbiński jest autorem bestselleru książkowego ‘Sztuka rynkologii’. Marketing i innowacje, to jego specjalności, a wiedzą o nich dzieli się na swoim blogu. 

evolu.pl

Specjalista w zakresie audytowanie aukcji internetowych na Allegro. Jego blog pomoże Ci zwiększyć sprzedaż Twoich produktów i zainspiruje do rozwijania firmy. 

lexy.com.pl

Marta Gryszko prowadzi bloga o pozycjonowaniu i optymalizacji stron internetowych. Jej imponująco długi staż w branży SEO (działa w nim od 2005 roku) powinien być wystarczającym powodem, by Cię przekonać, jak wiele wiedzy możesz zdobyć czytając jej bloga.

landingi.com

Blog, który nauczy cię tworzenia skutecznych landing page’ów oraz szeroko pojętego marketingu internetowego. Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes w internecie, to powinieneś koniecznie zajrzeć na bloga firmy Landingi.

maciejwojtas.pl

Nasze zestawienie blogów zamyka Maciej Wojtas. Prawdopodobnie to najlepszy w Polsce blog o copywritingu. Dużo konkretów i mało lania wody. Dowiesz się wiele o pisaniu kreatywnych tekstów i sprzedawaniu swoich usług słowem. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here