Zdjęcia: targirzeszowskie.pl

Targi to rodzaj wystaw i ekspozycji towarów oraz usług połączone ze sprzedażą na arenie krajowej lub międzynarodowej. To idealna opcja dla tych, którzy chcą się zapoznać z branżą oraz być w tej kwestii na czasie. Poniżej lista najbardziej interesujących targów, jakie odbędą się w tym roku, podzielona na kategorie.

Targi pracy

XIV Targi Pracy Work Expo: 24 – 25 marca 2021, Jesionka

Targi, na których możesz skorzystać z ciekawej oferty szkoleń i poznać wielu pracodawców, którzy prowadzą rekrutację do swoich zespołów. Jak mówi sam organizator: Uczestnictwo w Work Expo to doskonała możliwość do zrozumienia lokalnego rynku pracy, przeanalizowanie ofert i oczekiwań potencjalnego pracodawcy oraz szansa na udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach.

34 Akademickie Targi Pracy: 17 – 18 marca 2021, Online

Akademickie Targi Pracy, to inicjatywa stworzona przez Fundację Manus, organizowana wspólnie z Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej. Umożliwiają one studentom odnalezienie się na rynku pracy i pozwalają im poznać swojego przyszłego pracodawcę. Łączą w swojej formule możliwość rozwoju społecznego, naukowego oraz gospodarczego.

Targi budowlane

59 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2021”: 12-14 marca 2021, Bielsko-Biała

Targi idealne dla tych, którzy planują remont lub modernizację swojego domu. Na miejscu spotkacie profesjonalistów z branży, oraz inwestorów oraz firmy “prezentujące innowacyjne materiały i urządzenia, dzięki którym można wybudować ciepły dom, a jednocześnie obniżyć koszty jego użytkowania.”

Zdjęcie: interbud.targi.pl

Warsaw Construction Expo: 22-24 kwietnia 2021, Warszawa

Wielkie, organizowane z rozmachem targi dla inżynierii lądowej i recyklingu. Trzy dni targowe, które zapewnią zwiedzającym dynamiczne pokazy oraz “wydarzenia w przestrzeni zewnętrznej z poszczególnych dziedzin prac między innymi pokazy ziemne, wyburzeniowe, montażu rusztowań i recyklingowe.”

Targi INTERBUD: 5-7 marca 2021, Łódź

Targi te oferują szeroką prezentacją dla tych, którzy planują budowę lub remont. Kilka słów od organizatora: Wśród wystawców targów są m.in. architekci, dekoratorzy wnętrz oraz producenci ekologicznych systemów ogrzewania, pokryć dachowych oraz okien i drzwi.

Targi Budma: 23-26 listopada 2021, Poznań

Głównymi tematami tegorocznych targów w poznaniu są nowe wyzwania na rynku i prognozy oraz szanse dla branży budowlanej w „nowej rzeczywistości”. Na miejscu dla zwiedzających czekają ciekawe wykłady, konferencje oraz bogata oferta wystawców z branży. 

Targi kosmetyczne

PCI Days: 8-9 września 2021, Wodzisław Śląski

PCI Days, to targi skierowane dla osób pracujących w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym. Głównymi wystawcami są firmy produkujące leki oraz kosmetyki. Są to “prestiżowe, międzynarodowe targi B2B, dedykowane producentom, dostawcom i firmom działającym w branżach – farmaceutycznej i kosmetycznej.

Zdjęcie: amberexpo.pl
  1. Targi BEAUTY FORUM: 15-16 maja 2021, Warszawa

Największe w Polsce według organizatorów targi branży kosmetycznej. Na targach czekają na nas profesjonaliści z branży kosmetycznej, menedżerowie gabinetów i salonów kosmetycznych, uczniowie szkół kosmetycznych czy stylistki paznokcie. Oprócz tego organizatorzy planują wiele atrakcji jak na przykład mistrzostwa z zakresu wizażu czy kongresy i mistrzostwa stylizacji paznokci

  1. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA: 9-10 października 2021, Gdańsk

Największe targi kosmetyczno-fryzjerskie w Północnej Polsce. “Skierowane są przede wszystkim do klientów branżowych, ale są licznie odwiedzane również przez klientów indywidualnych zainteresowanych nowościami pojawiającymi się na rynku.”

Targi Beauty Wrocław: 29-30 maja 2021, Wrocław

Targi kosmetyczne skierowane do profesjonalistów i miłośników branży beauty. Podczas tegorocznej edycji poznamy aktualne trendy w stylizacji paznokci, stylizacji brwi i rzęs, czy kosmetologii estetycznej. Jeśli chcesz wprowadzić najważniejsze innowacje do swojego salonu kosmetycznego, to czekają na Ciebie konferencje i warsztaty prowadzone przez najlepszych specjalistów w kraju. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here